تلگرام کانال

معرفی کانال ها ( پیج های ) تلگرامی

کانال مد سلامت

دوستان و همراهان گرامی، در این کانال سعی خواهد شد تا مطالب کاملا علمی و برگرفته از مقالات و مطالعات علمی چاپ شده در ژورنال های معتبر جهانی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.
در این مرحله بر روی ساختار پوست، روش های مراقبتی و درمان های زیبایی، ترمیمی و آسیبی متمرکز خواهیم شد و با زبانی ساده آن ها را بازگو خواهیم کرد. در هر مرحله نیز سعی خواهد شد تا بهترین مطالب در اختیار قرار گرفته تا بیشترین فایده را داشته باشند.
در مراحل بعدی بر روی ساختار و مراقبت مو، ناخن و همچنین عوامل مهم در ایمنی کاربرد مواد آرایشی-بهداشتی مطالبی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
علاوه بر این همکاران بنده بر روی موضوعات مد و روش های نوین آرایش، پیرایش و خود مراقبتی نیز مطالبی جذاب و خواندنی و دیدنی به اشتراک می گذارند.
نکته اینکه در این کانال هدف تبلیغات و فروش هیچ محصولی نیست و گاه معرفی یک محصول بر پایه تجربیات و شناخت فردی است. لینک ایمیل نیز برای ایجاد ارتباط شما عزیزان با عوامل فروش این محصولات در اختیار قرار داده شده اند.
هدف اصلی ما کمک به ارتقای دانش و بهره برداری جذاب و مفید از شبکه های اجتماعی است.
لذا در صورتی که مطالب کانال را برای دوستان و آشنایانتان مفید می دانید، با به اشتراک گذاردن مطالب و همچنین اشتراک لینک عضویت در انتشار مطالب ما را همراهی فرمایید.همچنین در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی در ارتباط با مطالب و ساختار کانال دارید و یا علاقه مند به طرح مطالبی ویژه دارید و یا حتی نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه های فوق الذکر دارید، بسیار خوشحال خواهیم شد تا از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید.
با سپاس و آرزوی زیبایی و شادابی
دکتر علی کارگر

20

مد و زیبایی

نام کاربری : modesalamat@